70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Agencja Towarzyska Wolin Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Agencja Towarzyska Wolin Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

agencja towarzyska

Dzisiaj zainteresujemy się nieco osobliwym czynnikiem, a może nawet ogromnym kłopotem. Rzec możemy wręcz filozoficznie, iż jest to problem „ogromny”.

Agencja Towarzyska Choszczno Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Na jaki temat więc mielibyśmy mówić? O męskości, a ściślej o takim męskim atrybucie męskości, czyli o wielkości penisa. Napisano na owy temat niezliczoną liczbę pozycji naukowych, książek, artykułów. Najważniejszym pytaniem jest kwestia: czy rozmiar penisa ma znaczenie? I zostaje jeszcze jedna kwestia, kogo pytamy?

zdzwon teraz biale tlo ww 34 708877582

Agencja Towarzyska Choszczno Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Jest wiele tekstów piszących o tym, że oczywiście nie, że ważne jest to co posiadamy, że ważna jest sprawność itd. Mężczyźni przecież zawsze wymyślą dobre wytłumaczenie. A panie, będąc oczywiście dobrze wychowanymi, także odpowiedzą, że wcale nie jest to istotne…

tabletki na potencje Vigrax

Agencja Towarzyska Choszczno Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Tylko czy tak jest naprawdę? Usłyszałem niedawno stwierdzenie, że kobieta, która mówi, iż rozmiar penisa nie ma znaczenia to ta, która nie miała okazji zasmakować przyjemności z zabawy z większym penisem…

Więc, ciężko się z tym nie zgadzać, nie jest tak, panowie…?

Otóż ja skłaniam się ku stwierdzeniu, iż rozmiar penisa ma znaczenie, spore. Po pierwsze jest istotny dla naszej seksualnej partnerki, dając jej niezwykle dużo przyjemności, rozkoszy, spełnienia… Ale także ma niewątpliwe znaczenie dla panów. Uwierzcie mi panowie, właściwie duży penis może niesamowicie pozytywnie oddziaływać nie tylko na nasze erotyczne życie, lecz przede wszystkim może podnieść naszą samoocenę. Wówczas dopiero czujemy się prawdziwym facetem, prawdziwym macho, alfa samcem… Ale co dokonać, kiedy matka natura poskąpiła nam co nieco w tym ciężkim temacie…? Nie martwcie się, jesteśmy obecnie w takim czasie, w którym niemożliwości są przekroczone prawie na codzień. Jest bardzo sporo możliwości poprawy tego stanu rzeczy.

Agencja Towarzyska Choszczno Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Przychodzi nam tu z odsieczą dzisiejsza medycyna, i jej gałąź estetyczna, która może niejedno nieprawidłowości poprawić, w czasie kiedy własne zdrowie jest całkowicie bezpieczne. Jest to rozwiązanie drogie, lecz bardzo skuteczne. Możemy także zaufać farmaceutycznej branży, która opiera się na naturalnych składnikach, gdzie zwiększacz penisa jest środkiem, jaki można stosować tak wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Mamy także do dyspozycji wiele opracowanych ćwiczeń, które mogą nas do doprowadzić do pożądanych rezultatów. Tak naprawdę jest indywidualna kwestia – na co chcę i mogę pozwolić sobie.

Agencja Towarzyska Choszczno Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Ale pytanie, czy trzeba, czy warto? Cóż, panowie, powiem tak, spróbujcie, a nie pożałujecie… To uczucie męskości, które w was urośnie, to uczucie możliwości, siły jest niezwykle ważne. A co więcej, a może przede wszystkim, poczucie, że nasza partnerka jest zadowolona w pełni, że jest ona po prostu usatysfakcjonowana po osiągnięciu fantastycznego orgazmu – to rzecz bezcenna. Nie traćcie czasu na myślenie, na udowodnienie, że to przecież nieistotne, to nic, że mały, jest przecież bardzo sprawny…. I po co to? Każdą teorię możemy oczywiście stworzyć a potem jej bronić do upadłego. Warto?

Agencja Towarzyska Choszczno Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

 

Zobacz również Dymanie za darmo

0 0 votes
Daj ocenę

 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments