70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Dodaj Ogłoszenia

Nasza firma zajmuje się nie tylko pożyczkami czy chwilówkami, ale także moduł ogłoszeniowy. U nas możesz ogłosić i sprzedać wszystko, co ma jakąkolwiek wartość rynkową. Masz możliwość skorzystania i to za darmo z naszego portalu: dodaj ogłoszenie. Jest to platforma online całkowicie bezpłatna, nie ponosisz jakichkolwiek opłat.

 

W Dodaj ogłoszenia już w ciągu kilku dni pojawiło się kilka tysięcy ogłoszeń. U nas znajdziesz najlepsze ogłoszenia z całej Polski. Na naszym portalu możesz dodawać ogłoszenia w przeróżnych kategoriach, przykładowe z nich to: nieruchomości, odzież i obuwie, elektronika, samochody, sprzęt AGD, czy artykuły dla dzieci. Wybieraj, w czym chcesz. Gwarantujemy Ci szybko przeprowadzoną transakcję. Z Dodaj ogłoszenia możesz znaleźć dodatkową pracę, gdyż mnóstwo przedsiębiorców zamieszcza ogłoszenia o wolnych stanowiskach pracy. Ponadto setki osób dodaje swoje ogłoszenia w kategorii „oddam za darmo”. Jest to fajna opcja dla osób, które chcą się czegoś pozbyć, a inni chętnie to przygarną.

 

Wystarczy zarejestrować się na naszej stronie internetowej, następnie zalogować się na swoją skrzynkę mailową i kliknąć w link aktywacyjny w celu weryfikacji Twojego konta. Następnie wystarczy zalogować się na nasze konto i już w pełni możesz korzystać ze wszystkich funkcji, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy. Wystarczy przejść do zakładki Dodaj ogłoszenie. Twórz opisy danego przedmiotu, rób zdjęcia i sprzedawaj, wystawiaj co chcesz i za ile chcesz. Pamiętaj, żeby regularnie sprawdzać swoją skrzynkę z wiadomościami, ponieważ znajdziesz odpowiedzi na dodatkowe pytania dotyczącej Twojego sprzedawanego przedmiotu.

 

0 0 votes
Daj ocenę