70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Koszulki Miodowe lata Gościno

Koszulki Miodowe lata Gościno

miodowe lata

“Miodowe lata” to kultowy program, który od dekad gości na ekranach telewizorów w wielu polskich mieszkaniach. Nieustannie cieszy się dużą sławą, nawet wśród młodych widzów, którzy dopiero poznają losy i perypetie dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw, mieszkających w kamienicy przy ulicy Wolskiej 33. Serial został wyprodukowany na licencji amerykańskiego “The Honeymooners”. Oglądając “Miodowe lata” aż trudno zauważyć, że cały program jest przedstawieniem teatralnym.

Koszulki Miodowe lata Goleniów

 

Został on nagrany na żywo, przy widowni w teatrze Żydowskim w Warszawie. Emisja programu w telewizji rozpoczęła się w 1998, a zakończyła w 2003 roku. Wyemitowano go w 131 odcinkach, podzielonych na 9 sezonów. W 2004 roku podjęto się kontynuacji programu, która została przedstawiona w 17 odcinkach pod tytułem „Całkiem nowe lata miodowe”. Obecnie powtórki programu często emitowane są na różnorodnych programach telewizyjnych. Można je również prosto znaleźć w sieci wyszukując frazę miodowe lata online, lub miodowe lata odcinki, są one dostępne na naszej witrynie.

Koszulki Miodowe lata Goleniów

Serial opowiada o przygodach dwóch zaprzyjaźnionych ze sobą małżeństw. Głównymi bohaterami są Karol Krawczyk (grany przez Cezarego Żaka), motorniczy tramwaju, oraz jego najlepszy przyjaciel Tadeusz Norek (grany przez Artura Barcisia), pracownik kanalizacji miejskiej. Są oni żonatymi mężczyznami w średnim wieku, którzy ciągle poszukują sposobów na wzbogacenie się i wejście w posiadanie ogromnej majątku. Działania podejmowane przez nich w tym celu, zawsze kończą się fiaskiem i wplątują ich w problemy. Przyjaciele są nierozgarnięci i bezmyślni, ciągle popadają w konflikty między sobą. Dzięki ich optymizmowi i pogodzie ducha często udaje im się z nich wywinąć bez szwanku, rozumieją również, że ich przyjaźń jest ciągła i nie mogą bez siebie przetrwać.

Koszulki Miodowe lata Goleniów

Karol Krawczyk to postać nieco apodyktyczna, nierzadko chodzi poddenerwowany, więc łatwo wytrącić go z równowagi, co nierzadko powoduje przyjaciel Tadeusz. Jest niesamowicie sprytny, bezustannie obmyśla nowe pomysły, dzięki którym w końcu uda mu się dorobić fortuny. Do swoich pomysłów zawsze udaje mu się przyciągnąć Norka, który zawsze ulega dominującemu charakterowi przyjaciela. Niefortunnie plany te zawsze kończą się niepowodzeniem. Jako motorniczy, Krawczyk śni o kierowaniu nowego tramwaju, niskopodłogowego i klimatyzowanego. Jednak rzeczywistość daleka jest od marzeń, bohater od dekad prowadzi tramwaj starego typu. Kariera stanowi ważny element jego życia, nawet kiedy śpi, bezustannie śni o tramwajach. Cechą wyróżniającą Karola, będąca obiektem wielu kawałów jest jego nadwaga. Osobą, której najchętniej nigdy by nie widywał, jest jego teściowa, ukochana mamusia Aliny-Zofia Rudnik. Pomimo nerwowego charakteru, Krawczyk w głębi serca jest ciepłą osobą, ceniąca sobie przyjaźń Norka. Pomimo wielu konfliktów bohaterowie zawsze się dochodzą do porozumienia.

Koszulki Miodowe lata Goleniów

Tadeusz Norek pracuje w warszawskich kanałach. Ze względu na swoje opanowane i sympatyczne usposobienie zawsze ulega Karolowi i pomaga mu w wykonywaniu nie do końca przemyślanych i szalonych pomysłów. Jego postać jest kontrastem dla osoby Karola. Tadeusz jest opanowany i szczupły. Niepozorna sylwetka nie wyklucza jednak faktu, że bardzo często zagląda do lodówki Krawczyków, często je z nimi obiad.

Równie ciekawymi postaciami, których usposobienie i podejście do życia mocno kontrastuje z charakterem Karola i Tadeusza są ich żony: Danuta Norek (grana przez Dorotę Chotecką), oraz Alina Krawczyk (grana przez Agnieszkę Pilaszewską, a później Katarzynę Żak). Kobiety nierzadko krytykują niepoważne plany swoich mężów, jednak nie są w stanie powstrzymać ich przed wpadnięciem w kolejne tarapaty.
Danuta jest kobietą o bardzo mocnym usposobieniu, jest uparta i często agresywna w stosunku do swojego małżonka Norka.
Alina jest jej opozycją, jest kobietą spokojną, znosi wszystkie niepoważne pomysły Karola, jednak często stara się go zatrzymać przed wplątaniem się w kolejne problemy. Pomimo swojego opanowanego charakteru, potrafi jedną ripostą odebrać Karolowi wszystkie jego argumenty. Życie w roli kury domowej nie do końca jej pomaga, często narzeka na to, że małżonek nie pozwala jej podjąć pracy zawodowej.

Koszulki Miodowe lata Goleniów

KOSZULKI MIODOWE LATA
Koszulki z kultowymi tekstami i motywami z programu to świetny pomysł na prezent dla każdego fana “Miodowych lat”. Dostępnych jest mnóstwo ciekawych wzorów, które z pewnością przypadną wam do gustu. Znajdziecie je w zakładce “koszulki miodowe lata”. Cytaty, które się na nich znajdują to między innymi klasyczne teksty Karola „Czego stoisz na torach?”, „Nie Karoluj mi tu teraz”, czy klasyczna kwestia Danki „Tadzik! Na górę!”. Dostępne są w rozmiarach od XS do XXL w cenie 44, 90 zł (bez koszulki „Albatrosy”, która kosztuje 49, 90 zł).

Koszulki Miodowe lata Goleniów

Zobacz również serial miodowe lata

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments