70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Kredyty na raty

Strefa pożyczek najlepszą ofertą przygotowaną dla Ciebie.

 

Nasza firma strefa pożyczek oprócz chwilówek, czyli tak zwanych pożyczek krótkoterminowych proponuje także pożyczki długoterminowe, czyli kredyty i pożyczki na raty. Jest to w pełni bezpieczna i elastyczna forma pożyczki z dogodnymi spłatami na raty. Nasza firma zawsze dopasowuje się do możliwości finansowych klienta oraz terminu spłaty takiego kredytu na raty. Gwarantujemy Państwu sprawdzoną ofertę i stuprocentową niezawodność oraz zadowolenie konsumenta.

Kliknij i wygeneruj oferty

 

Nasza oferta przeznaczona jest dla osób, które na przykład chcą założyć własną działalność gospodarczą, a nie mają na to funduszy. Z nami zrobisz także generalny remont mieszkania czy kupisz nowy samochód. Wszelkie formalności załatwiamy zaledwie w ciągu jednego dnia. Wystarczy wypełnić bardzo prosty i przejrzysty wniosek, a już po kilku minutach jest on rozpatrywany przez naszych specjalistów. Nasza oferta różni się między sobą,  w szczególności wysokością oprocentowania. Każdy klient za naszym pośrednictwem może wybrać dowolne oprocentowanie, zgodnie ze swoimi możliwościami finansowymi. W strefie pożyczki nie ma skomplikowanych procedur. Sam decydujesz na jaką kwotę chcesz się zapożyczyć. Naszym klientom nie narzucamy minimalnej czy maksymalnej kwoty pożyczki, dlatego nasz kredyt zaczyna się już od 100 złotych. To nasza firma strefa pożyczki dopasowuje się do możliwości kredytobiorcy. Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom, dlatego oferujemy Ci spłatę pożyczki nawet do kilkunastu lat.

 

Procedura udzielenia kredytu na raty:

Złożenie wniosku- formularz zgłoszeniowy możesz złożyć za pośrednictwem naszej strony internetowej www.strefapozyczek.pl albo napisz do nas wiadomość SMS lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem telefonu 708 403 891.

Weryfikacja potencjalnego kredytobiorcy- nasz pracownik dokładnie zweryfikuje prawidłowość Twoich danych osobowych. Szczegółowa weryfikacja jest niezbędna po to, aby uchronić naszą firmę przed ewentualnymi oszustami.

Podpisanie dokumentów- wspólnie ustalimy kwotę pożyczki, oprocentowanie kredytu, a także termin spłaty. Na tym etapie możesz negocjować warunki udzielania pożyczki. Jeśli już się zdecydowałeś to nadszedł wymarzony czas podpisania umowy.

Wypłata kredytu- Pieniądze może wypłacić na dwa sposoby: na podane przez Ciebie konto bankowe lub wręczymy Ci gotówkę osobiście.

Nie zwlekaj dłużej i już teraz skorzystaj z naszej oferty. Poczuj się wyjątkowo!

0 0 votes
Daj ocenę