70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Leasing Koniecpol zadzwoń 887332665

Leasing Koniecpol zadzwoń 887332665

leasing bez bik

Leasing to bardzo specyficzny sposób pozyskania potrzebnych rzeczy. Łączy w sobie dwa aspekty: kredytu i dzierżawy.
Rzecz leasingowana w trakcie umowy nie przechodzi na twoją własność, masz prawo korzystania z niego, tylko w umówionym okresie.

Leasing Wilamowice

 

 

Najpopularniejszy leasing dotyczy samochodów, chociaż wszelkie rzeczy, które są Ci przydatne w trakcie zarządzania firmą możesz nabyć w ten sposób. Młode firmy starać się o leasing już pierwszego dnia po rozpoczęciu działania. Najprościej będzie przejeść się do firmy leasingowej, aby na miejscu omówić warianty najbardziej dla Ciebie dogodne.

 

zloz wniosek

 

W prosty sposób skonsultujesz się z agentami, z którymi prosto nawiążesz kontakt za pomocą prostego formularza, który zamieszczony jest na stronie, infolinii czy sms. Oczywiście, możesz spotkać się bezpośrednio z agentem kredytowym zatrudnionym w firmie leasingowej, które mają biura, w każdym większym mieście na terenie kraju.

 

W trakcie spotkania uzyskasz wszystkie informacje dotyczące potrzebnych dokumentów (a niewiele ich potrzeba) i zaproponuje najkorzystniejszy sposób załatwienia sprawy. Nieważne, z której z dostępnych form leasingu skorzystasz, optymalizacja Twoich podatków będzie widoczna. Wydatki ponoszone z tytułu leasingu, zliczamy z pozostałymi kosztami i odliczamy od podatku dochodowego. Rozmowa z doradcą, który przeanalizuje finanse i podatki, prowadzonej przez Ciebie firmy, zagwarantuje wybór najlepszych rozwiązań.

Kolejną zaletą leasingu jest fakt, że jest go łatwiej uzyskać, niż jakikolwiek produkt bankowy. Wszelkie działania są bardzo proste . Dla tych, którzy prowadzą niewielkie działalności gospodarcze, zwłaszcza, gdy dopiero zaczynają, to duże usprawnienie. Najistotniejsze jest, że nie są konieczni dodatkowi żyranci czy poręczenia.

 

Używając tej formuły, można nabyć, nie tylko, auto osobowe, ale profesjonalny sprzęt i auta dostawcze, a także, sprzęt budowlany czy medyczny. Jeśli mamy do czynienia z autami,kolejnym plusem jest, że to firma leasingowa dba o ich prawidłowy serwis i ubezpieczenia. Procedura jest banalna. Wybierasz samochód, ustalasz warunki finansowania, aplikujesz zdalnie lub ustalasz szczegóły z doradcą i
swobodnie dysponujesz nowym autem. Korzyści płynące z tych działań są bezcenne. Nie marnujesz czasu, bo nie musisz jechać do salonu i targować się o cenę. Masz absolutną gwarancję maksymalnie obniżonej ceny, której jeśli negocjował byś samodzielnie zapewne nie udałoby Ci się otrzymać. Dysponujesz autem z salonu, a pieniądze wydane na jego bieżące utrzymywanie, wydajesz tak samo, jakbyś opłacał kolejny abonament telefoniczny.

Ty wyłącznie lejesz benzynę, nad kwestiami związanymi z obsługą techniczną czuwa firma leasingowa, która prowadzi bezgotówkowe rozliczenia z serwisem. Prawidłowo opracowane ubezpieczenia zapewniają Ci dodatkowo, samochód zastępczy, w razie awarii, czy gwarantują, że raty Ci nie przepadną, nawet jeśli ukradną Ci auto. Kolejny plus to fakt, że nie musisz wykupywania auta, które masz w leasingu. Nie obchodzi cię sprzedanie używanego samochodu i zabieganie o atrakcyjną cenę także nas nie dotyczą.

Jeśli obawiasz się o to, czy w ciągu trwania umowy, będziesz miał wystarczającą płynność finansową istnieją alternatywne rozwiązania. Nie ma konieczności kupowania nowego auta. Nie wszyscy wiedzą, że możliwe jest pozyskanie leasingu na auto używane, a firmy takie, jak Leasing Wilamowice oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy na aukcjach internetowych. Możesz nie niepokoić się, jeśli podejmiesz decyzje o zakupie nowego samochodu.

 

Jeśli w twoim życiu pojawi się jakiś problem z płynnością finansową, możesz przekształcić zapisy umowy. Warunki spłat kredytu są dopasowane do możliwości finansowych klienta. Nie każdy wie, że leasing jest dostępny także dla osób fizycznych. Każdy, kto chce może wykorzystać tą atrakcyjną formę, zamiast kredytu.

Procedura jest praktycznie identyczna, jak w gdy o leasing stara się osoba prowadząca działalność gospodarczą. Podpisujemy umowę, która stanowi, że to leasingodawca kupuje auto, którym jesteśmy zainteresowani, a my jeździmy nim, jeśli tylko w terminie płacimy raty. W umowie zawiera się warunek, że użytkujemy auto, a możemy je wykupić, gdy umowa się skończy. Oczywiście, nikt nas nie zmusza odkupu auta.

Firma Leasing Wilamowice będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: dowodu, potwierdzającego tożsamość, zaświadczenia o zatrudnieniu, wyciągu z konta.

Leasingodawca będzie od nas wymagał wykupienia ubezpieczenia. W tym momencie, oprócz tego, że jest to optymalne rozwiązanie, ogromną zaletę stanowi fakt, że leasing nie wymaga informowania banków, nie zmniejsza więc naszej zdolności kredytowej. Może być to bardzo dobre rozwiązaniejeśli mamy w planach wzięcie kredytu hipotecznego.

Leasing Wilamowice

 

Zobacz również Leasing uproszczony

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments