70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Opony używane Police

Opony używane Police

opony używane

Opony Michelin uważane są za drinki z najciekawszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, których można używać zimą.

Opony używane Wałcz

Opinie o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one zdanie specjalistów i mężczyzn.

WEJDŻ KUP TERAZ

WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również potwierdzenie tych woli w efekcie wielu testów i jakości. Do najpoważniejszych korzyści opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– dużo ciekawe parametry niezależnie od godziny roku,
– wysoką odporność na zużycie co stanowi głównym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Wałcz

Opony Michelin Crossclimate+

Wysoce wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na których można jeździć więcej w zimie. Nie należy ich mamić z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie dzielą się z nich parametrami. Doskonale przyznają się dla samochodów w jakości małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów i małych aut dostawczych. Ogumienie to zaznacza się dużo korzystnymi właściwościami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. i niskim zużyciem.

Opony używane Wałcz

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta ma podobną drogę hamowania na starej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Wałcz

Na mokrej nawierzchni, która obecnie dominuje zimą, jesienią i wiosną opona uzyskała znacznie wydajną jakość hamowania B. To, co oznacza model Crossclimate+ to fakt, iż jest oponą stricte letnią, a można z powodzeniem stosować spośród niej jeszcze rzadziej mroźną i śnieżną, ale przecież zaczynającą z momentu do czasu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co oferuje o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Opinie o Michelin Crossclimate+ są szczególnie dla nich potrzebne, co świadczy tylko tezę, że o zainwestować w opony premium, szczególnie gdy zamierzamy korzystać z opon cały rok, bez potrzebie zmiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ zdobędziemy w poziomie od 15 do 19 cali.

Opony używane Wałcz

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się dobrymi opiniami też dużo opłacalnymi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Kluczowym jest skorzystanie do jej konstrukcje innowacyjnej mieszanki gumowej, zapewniającej dobrą przyczepność do powierzchni niezależnie od temperatury. Drugim istotnym elementem jest bieżnik, będącym produktem doświadczenia i zaawansowanej technice, zastosowanej do jego założenia.

Bieżnik, który stał założony dla tej opony, jest związaniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które zapewniają wysoką przyczepność na starej nawierzchni. Bieżnik z zewnątrz ułożony jest jednocześnie, ale wraz ze mijaniem się do zabiegu opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co sprawia na łatwe stron jezdne na śniegu. Najistotniejszym elementem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na całej wysokości bieżnika zapewniają wysokie właściwości jezdne. Podczas wydawania się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające dobra przyczepność na śniegu.

Opony używane Wałcz

Zobacz również Tanie opony

0 0 votes
Daj ocenę

 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments