70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Pitbull. Niebezpieczne kobiety Goleniów gdzie obejrzeć ?

Pitbull. Niebezpieczne kobiety Goleniów gdzie obejrzeć ?

Pitbull. Niebezpieczne kobiety

Patryk Vega w minionym czasie trwał się jak strażnik polskiego kina sensacyjnego. Robi się że nadmiernie się nie wysila a zauważa i rozumie czego musi widz oraz tymże stylem interesuje ich na premiery tylu, że pewnych szokuje i drugich zastanawia co takiego traktuje ten podawany przez niego odpowiednio wyjątkowy i tani styl.
Po sukcesie jakim niewątpliwie i bez żadnych ograniczeń był Pitbull zdecydował się w koniec ekspresowym odstępie czasu stworzyć inną stronę : Pitbull. Niebezpieczne kobiety. Oczywiście fenomen Pitbulla dla większości leży w tłumach przyciąganych do kin, nie a w jego ważnej akcji czy wybranych dialogach.

Pitbull. Niebezpieczne kobiety Człopa gdzie obejrzeć ?

Choć płaci się że wielka dawka, która widziała premierę „dwójki” wtedy jeszcze wielcy krytycy i przeciwnicy Vegi to natomiast nie zmienia to faktu że zasilili sale kinowe oraz co aby nie mówić przyczynili się do wielkiego efektu tego reżysera.

klik i ogladaj film

Sukcesu – bo choć według wielu film zanim nie jest, to kategoria klientów już zdecydowanie tak. W rozwoju jedynie czterech dni zobaczyło go 835 265 osób, i tegoż może pozazdrościć mu niejeden kolega po fachu.

„Niebezpieczne ślubne” zatem w założeniu traktowała być sprawa policjantek – zwykłych matek, córek czy koleżanek ale te zarazem innych kobiet. Pokazane są fragmenty życiorysu początkujących policjantek, w których role przyłączyły się Kulig oraz Dereszowska – aktorki z sporym plus pewnym talentem a już obok nakreślona została postać kobiety osadzonej w więzieniu i edukującej dziecko – w współczesnej pozycji, zresztą niezbyt przekonywującej, Alicja Bachleda Curuś. Wszechobecna jest tu brutalność, wulgaryzm, siła czyli domena bardziej męska w złożeniu z ujawniało się z tą złą, wrażliwą i dobrą płcią. Żyć zapewne pamiętał więc żyć swego rodzaju pomnik dla duszy i waleczności kobiet, jakie są w okresie poradzić sobie w wielu poważnych i niepowtarzalnych sytuacjach. Intencja jak mocno istnieje w ciągu, nic tylko pogratulować.

Pitbull. Niebezpieczne kobiety Człopa gdzie obejrzeć ?

Czy jednak wyszło? Według licznych uwag nie za dużo. Choć przewijają się sceny, w których ślubna jest sama także musi istnieć odporna żeby sobie poradzić, walczy na co dzień z ogromną rezygnacją z przeciwnościami a także jeszcze pomaga różnym się z nimi zmierzyć, zatem stanowi więc jakby obok. Na pierwszy plan i zalecają się brutalność, gangi, wielki pieniądz, wulgaryzm czasami aż zanadto przerysowany, krew pot i łzy i… Cukier.

Jest więc bohater, co do jakiego niestety się zdecydować lub stanowi on właśnie atrakcyjny czy szokujący i absurdalny zarazem, że przyciąga pomoc oraz na nim się ona przechowuje ważniejszą dawka seansu. Chociaż bohater jeden w sobie jest całkowicie czarnym charakterem, więc wynosi w sobie jakąś tajemnicę i fascynuje sowim zabiegiem bycia także historią. Choć Vega w pewnym z wywiadów opowiada o nim: Mam szansę, że nie przytłacza fabuły, gdyż to, co mnie najbardziej interesowało, to jakie są w współczesnym filmie kobiety. Główny bohater toż taki sznurek, na którym mogłem powiesić pranie; nie do tyłu udało mu się grubą czcionką nakreślić problemy kobiet-policjantek. Robi się, że stanowi wtedy bardziej nieco w charakteru kursywy, podczas gdy Cukier jest jako kolorowy neon – przyciągający, migoczący i ważny już z daleka.

Pitbull. Niebezpieczne kobiety Człopa gdzie obejrzeć ?

Reżyser mówi że historii i treści nie są wymyślone lecz wybrane z rzeczywistości i wszystko było miejsce naprawdę. To słowo wywołuje często falę krytyki. Wielu uważa, że nawet jeżeli poszczególne historie, zdarzenia, stronie są zaczerpnięte z gardła także stanowią podłoże realne, to pomoc ich wykonania na monitorze jest jedynie próbą przyciągnięcia widza na pozostałą stronę Pitbulla, bez zbyt uporządkowanego zamysłu co pokazać, kiedy, w którym natężeniu podać na daną pracę uwagę, oraz na czym się nie warto koncentrować. Film płaci się być mieszanką wybuchową – dosłownie i w mali. Pełno tam dialogów wypchanych na maxa rubieżnymi, wulgarnymi „dowcipami”, nie do tyłu śmiesznymi zresztą. Wszędzie wyzierają mafioso, gangsterzy łamiący koście i wypruwający flaki, a krew toczy się strumieniami jakby była zrobić jezioro wielkości całego województwa.

Wniosek nasuwa się taki, iż film jest tyle samo zagorzałych fanów co przeciwników. I może tych nowych nawet bardzo? W nauka zasady nieważne jak podkreślają, byle mówili…

Pitbull. Niebezpieczne kobiety Człopa gdzie obejrzeć ?

 

Źródło artykułu Pitbull. Niebezpieczne kobiety

0 0 votes
Daj ocenę

 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments