70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Seks Człopa zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Seks Człopa zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

sex

1. Przeciętna osoba prowadząc seks przez 30 minut, spali 200 kcal. Nie naruszaj się, jeśli masz, że końcu nie wytrzymasz- statystyki pokazują bowiem, że średnia długość stosunku (bez gry wstępnej) to 13 minut.

Seks Myślibórz zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

 

Kolejne 10 bardzo pomocnych ciekawostek o seksie

wejdź i ruchaj

2. Asfiksjofilia to fetysz polegający na odczuwaniu podniecenia podczas duszenia partnera fizycznego lub podczas bycia poprzez niego pitym. Podaje się, że przez takie „zabawy” na świecie umiera od 500 do 1000 osób rocznie.

3. Podaje się, że w terenach wysoko rozwiniętych do 50% ludzi kończy na choroby układu krążenia. Badania wykazały zaś, że wystarczy uprawiać seks raz w tygodniu, by zmniejszyć ryzyko końca z względu chorób serca aż o 30%!

4. Zdecydowana większość kobiet uważa całowanie szyi, delikatne klapsy, czy możne pełnienie jej nadgarstków (oznaka Twojej dominacji) za dużo interesujące. Większość kobiet nie pamięta jeszcze nic przeciwko niegrzecznym słówkom szeptanym do ucha. Tym, co drażni osoby najbardziej, jest z zmiany facet, który podczas seksu jest wystarczająco spokojny także nie okazuje podniecenia/ zadowolenia ani słowem, ani westchnieniami.

Seks Myślibórz zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5. Specjaliści są zgodni co do ostatniego, że pewne ćwiczenie mięśni Kegla poprawia jakość Twojego życia seksualnego. U kobiet mięśnie te mówią za zaciskanie pochwy, więc dobrze wytrenowane stanowią ją coś ciaśniejszą, co zwiększa doznania partnera, jak również indywidualnej kobiety. U ludzi zaś odpadają za utrzymanie erekcji.

Seks Myślibórz zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

6. Ankiety, w jakich udział wzięło ponad 40 000 mężczyzn, wykazały, że 90% z nich widzi kobiety, które przejmują „inicjatywę” za dużo podniecające, oraz tym, co 70% określiło jako dużo nieatrakcyjne, jest zbyt duży makijaż.

7. Statystyki mówią, że około 50% małżeństw przetrwa zdradę. Mimo tego, niewierność to kolejny najpopularniejszy powód rozpadu związków z dużym stażem. Powodem nr. 1 są pieniądze. Ankiety mówią, że 82% ludzi uważa zdradę za coś złego bez powodu na jakości.

Seks Myślibórz zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

8. Jedzenie niezliczonych liczb mięsa, czosnku i cebuli, i najbardziej- palenie papierosów- to trzy czynniki, jakie mogą znacząco pogorszyć smak Twojego nasienia (jeżeli jesteś klientem) lub Twojego śluzu (w sukcesie kobiet). Jeżeli Twój ślubny nie lubi płacić Cię ustami, zapytaj go, czy temat nie jest obecnie w dodatku Twoich wydzielin. Prosta zmiana diety potrafi być pożądana w produktach. Warto wspomnieć, że owoce (zwłaszcza ananas i melon) poprawiają smak płynów realizowanych przez Twoje narządy płciowe.

Seks Myślibórz zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

9. Ginekolodzy podpowiadają, że skoro kobieta mimo stosowania prawidłowej diety drogiej w warzywa oraz owoce (oprócz szparagów, brokuł, czy wspomnianej wcześniej cebuli oraz czosnku, jakie mogą psuć smak oraz aromat śluzu pochwowego) nadal boryka się z trudnym zapachem z waginy, powinna po pierwsze stosować raz albo dwa razy w tygodniu probiotyk i pić sok z żurawiny, by pytać o naszą flotę bakteryjną. Po drugie- złote będzie spanie bez bielizny, i w przeciągu dnia- noszenie przewiewnych materiałów (dżinsy są niezalecane). Po trzecie- dobrym patentem jest podcieranie się mokrymi chusteczkami dla dzieci po wykonaniu siku (zamiast używania papieru) i dokładnie zakup żelu do higieny intymnej, który jest odpowiednie PH dla okolic intymnych. Warto także udać się do ginekologa, by wykluczyć infekcję grzybiczą, która nie zawsze daje duże objawy.

10. Badania prowadzą, że nawet 80% kobiet jest trudność z osiągnięciem orgazmu podczas stosunku seksualnego. Trudność stanowi obecnym konkretniejsza, im daleko powiązana jest Twoja partnerka, więc okazje na uwzględnienie jej do szczytowania, jeśli zapoznali się godzinę temu, masz dość niskie. Jeżeli jednak zależysz je coś zwiększyć, spróbuj afrodyzjaków- polecam chili, imbir lub arbuza, bo poprawiają ukrwienie stref odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy.

Seks Myślibórz zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zobacz także  Seks telefon

0 0 votes
Daj ocenę

 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments