70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Tusze Kołobrzeg

Tusze Kołobrzeg

Brother GTX czyli technologia druku bezpośredniego

Wśród najnowszych innowacji wprowadzonych na zbyt przez markę Brother można wymienić nową drukarkę przeznaczoną do druku bezpośredniego – Brother GTX. Jej pierwszymi postaciami są bardzo silne tempo druku i relatywnie niskie koszty eksploatacji.

Tusze Białogard

Producent postawił na całkowicie nowoczesne rozwiązania w zasięgu mechanizmu wydruku. Nowe głowice przemysłowe zostały zaadaptowane do zamieszczania na tekstyliach. Mechanizm drukowania podaje się z dwóch głowic drukujących, z których każda jest cztery kanały i 1680 dysz. Zwiększenie szerokości głowicy doprowadziło do poprawy szybkości drukowania.
System zamykania głowic na mokro

 

tusze

tusze

Drukarka Brother GTX cechuje się tym, że biała głowica została postawiona przed głowicą CMYK, a drukowanie może działać się w jakimś przebiegu. Zwiększa to znacznie tempo drukowania. Drugim ciekawym wyjściem jest nowy system bezpieczeństwa głowicy przed zasychaniem atramentu na przestrzeni głowicy. Ważnym wyjściem jest ponad cyrkulacja białego atramentu aktywna cały chwila w sposobie czuwania. Układ podawania atramentu jest chroniony przed usterką. Nawet po kilkudniowym przestoju w działalności cyrkulacja atramentu przeciwdziała rozwarstwieniu atramentu w przewodach pozwalających go do głowicy.

Zobacz również pieczątki Kołobrzeg

Małe koszty eksploatacji

Cyrkulacja atramentu w zintegrowaniu z systemem zamykania głowic na mokro zapewnia niższe koszty eksploatacji, ponieważ procesy uwalniania się pozostały w duzi zautomatyzowane. Dla konserwatora zostaje dużo pracy. Na zredukowanie kosztów eksploatacji wpłynęło i zastosowanie innowacyjnych tuszów. Tak jak jakaś nowa technologia, wygoda i technologia jest swoją wartość, jaką powinien zapłacić podczas jej zakupu.
Nowe atramenty Brother

Zobacz również Pożyczka Miloan

Wraz z kolejną drukarką Brother GTX pojawiły się nowe tusze do Brother – atramenty wodne Innobella Textile. Ich formuła chemiczna zawiera pigmentowaną farbę polecającą się większą gęstością. Nowe tusze do drukarki tekstylnej cechuje się niższą wartością i większą skalą kolorów zaś są bardziej wytrzymałe na spieranie. Atramenty wodne Brother Innobella Textile otrzymały też certyfikat firmy Oeko-Tex Eco-Passport potwierdzający zgodę z CPSIA.
Mocny konkurent HP i Epson

Wśród urządzeń detalicznych z zmiany panuje dość wysoka konkurencja, gdzie oprócz Brothera mocno promują swoje atramentowe urządzenia drukujące firmy HP i Epson, stale umieszczając na zbyt nowoczesne narzędzia. Brother stoi się oraz dużo małą ceną wydruku i wielką wydajnością wspomnianych wcześniej bezgłowicowych atramentów z rodziny Innobella.

Tekst zamieszczono przy współpracy z Brother GTX

0 0 votes
Daj ocenę