70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Współpraca

Strefa pożyczek bez zaświadczeń dostępna dla każdego.

Kliknij i zacznij zarabiać

Zarówno osoby fizyczne, jak i firmy, które chcą zaangażować się z we własny biznes, zapraszamy do współpracy. Oferujemy Wam pracę na stanowisku agenta kredytowego. Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia na podobnym stanowisku. Oczekujemy od Ciebie znajomości z jak największą liczbą osób. Jeśli lubisz pracę z ludźmi to zapraszamy Cię do nas. Jeżeli chcesz rozpocząć wielką przygodę z własnym biznesem, to zapraszamy Cię do nas. Z nami osiągniesz sukces! Nasza firma kładzie duży nacisk na rozwój, praca z naszą firmą to czysta przyjemność.

Na chwilę obecną nasz portal ma wielu partnerów finansowych, ale jesteśmy gotowi na nowe wyzwania i właśnie dlatego zapraszamy Cię do współpracy. Jako firma współpracujemy z najsilniejszą siecią lombardów w całej Polsce, która jest największą marką naszego kraju. Polski Lombard jest firmą, która udziela pożyczek pod zastaw danego przedmiotu, który ma jakąkolwiek wartość rynkową. Nasza firma posiada najniższe oprocentowanie w całym kraju. Naszym głównym atutem jest legalna działalność na dużą skalę. Posiadamy polski kapitał zakładowy na minimum 200 000 złotych, to właśnie my wspieramy polski biznes. Chcemy poszerzać nasze horyzonty, dlatego proponujemy Ci współpracę, wymieńmy się wzajemnie swoim doświadczeniem. Każdy klient czy wspólnik jest dla nas bardzo ważny, dołącz do nas jako partner biznesowy. Na każdym etapie naszej współpracy będziesz otrzymywał od nas pomoc, weźmiemy Cię pod swoje skrzydła i z nami zaczniesz zarabiać prawdziwe realne pieniądze. Na Twój zarobek będzie składać się kilka czynników, mianowicie: prowizje od udzielanych pożyczek, czy ewentualny zysk ze sprzedaży przedmiotów z niespłaconych pożyczek w danym terminie. Nie oczekujemy od Ciebie wpłaty kapitału zakładowego, bo ten obowiązek spełnij już Polski Lombard.

współpraca biznesowa

Skontaktuj się z naszą firmą pod adresem strefapozyczki.pl i przekonaj się, że z nami warto współpracować. Wystarczy napisać do nas maila lub skontaktować się telefonicznie.

0 0 votes
Daj ocenę